Asociacija Paupių bendruomenė – “Vietos bendruomenės sėkmės istorijos” nominacijos laimėtoja

Dar š. m. liepos mėn. pradžioje Asociaciją Paupių bendruomenę pasiekė puiki žinia iš Mykolo Romerio universiteto. Buvo gautas įsakymas dėl respublikinio konkurso vietos bendruomenėms “Bendruomenė- Švyturys 2019- Kelias į sėkmę”, kurį organizavo Mykolo Romerio universitetas ir LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija su informaciniu partneriu “Savivaldybių žinios” bei verslo partneriu VšĮ “Pro Partners”. konkurso nominantų paskelbimo.

Šiemet Lietuvos bendruomenės buvo vertinamos penkiose nominacijose: „Vietos bendruomenės lyderis – vadybininkas”, „Vietos bendruomenės sėkmės istorija“, „Bendruomeniškiausia seniūnija arba savivaldybė”, „Kultūros kolektyvais garsi vietos bendruomenė”, „Sveiką gyvenseną propaguojanti vietos bendruomenė“.

Šiame konkurse Asociacija Paupių bendruomenė dalyvauja jau antrus metus ir šie, 2020 m., bendruomenei buvo kaip niekad sėkmingi, tad rugsėjo 24 d., Vilniuje vykusiame iškilmingame respublikinio konkurso “Bendruomenė- Švyturys 2019- Kelias į sėkmę” renginyje Asociacijai Paupių bendruomenei buvo įteiktas apdovanojimas laimėjus “Vietos bendruomenės sėkmės istorijos” nominaciją.

Paupių bendruomenės sėkmės istorija susideda iš mažų tikslų ir iššūkių , kurie tapo dideliais laimėjimais vietos gyventojams ir visai Paupių bendruomenei. Bendruomenės trijų metų darbas, veiklos, kultūriniai ir sportiniai projektai bei triūsas buvo įvertintas respublikiniu mąstu. Paupių bendruomenė – viena aktyviausių Lietuvoje ir ją visus šiuos, bendruomenės gyvavimo, metus lydėjo sėkmė.

„Vietos bendruomenės lyderis – vadybininkas” nominaciją pelnė „Krakių žiburiai“ (Skuodo rajono savivaldybė) bendruomenės pirmininkė Regina Ramanauskienė.

 Nominacija „Bendruomeniškiausia seniūnija arba savivaldybė“ atiteko Pasvalio savivaldybei, kuri pirmoji vietos bendruomeniškumo vertinimą atliko pagal mokslininkų sukurtą metodiką.

 Nominacija „Kultūros kolektyvais garsi vietos bendruomenė” įteikta Raudondvario miestelio bendruomenės atstovams.

 Nominaciją „Sveiką gyvenseną propaguojanti vietos bendruomenė“ pelnė bendruomenė „Upytės žemė“ (Panevėžio rajono savivaldybė).

Pagarbiai,

Asociacijos Paupių bendruomenės vadovė
Regina Baguckienė