Kai ir vėl Kalėdos ateina į Paupius

Paupiškiai, laukdami gražiausių metų švenčių – Šv. Kalėdų ir Naujųjų 2023-iųjų metų, nesėdi rankų sudėję. Kaip ir kiekvienais metais Paupių gyvenamąjį rajoną puošia ir gražina patys gyventojai. Šiais metais kalėdinėmis eglutėmis buvo papuoštos net 5 Paupių gyvenamojo rajono erdvės erdvės.

Eglučių įžiebimo šventė – labiausiai laukiama žiemos šventė Paupiuose, tačiau ne ką mažaiu laukiamas ir pats Kalėdų Senelis kiekvieno mažojo bendruomenės nario namuose.

“Ar jau matėt šį vakarą Kalėdų Senelį? Ar jau girdėjote jo lazdos varpelių skambesį? Jei ne, tai nepražiopsokite rytojaus 17 val. eglučių įžiebimo šventės Paupiuose! O šį vakarą Kalėdų Senelis aplankė mažuosius Paupių bendruomenės narius, ir ne tuščiomis, su didžiuliu dovanų maišu.” – socialiniuose tinkluose dalinosi džiaugsmais Paupių bendruomenės vadovė Regina Baguckienė.

Mažieji paupiškiai šiemet irgi kaip niekad linksmai pasitiko Kalėdų Senelį, ne tik su puikiais eilėraščiais, bet ir su muzikiniais pasirodymais ir šokiais

Na o kalėdiniais žaisliukais ir šviečiančiomis girliandomis pasidabinusios net 19 žaliaskarių, buvo įžiebtos Paupiuose gruodžio 17 d. “Kai ir vėl Kalėdos ateina į Paupius” renginio metu. Susirinkusius gyventojus džiugino ne tik sniego pusnys ir apšerkšnyję medžiai, bet ir gerą ir pakilią nuotaiką sukūrusi klaipėdiečių muzikos grupė “Uostamiestis”. Jų atliekamos visiems žinomos dainos “vertė” kilnoti kojas, linguoti, ploti, suktis rateliu.

Vaikučiai ir jų tėveliai, seneliai su džiaugsmu pasitiko Kalėdų senelį, kuris ne tik dalino dovanėles, kartu šoko ratelius, bet ir rodė akrobatinius savo sugebėjimus.

“Renginys pavyko!!! Tai matėsi iš paupiškių veidus puošiančių šypsenų ir gerų emocijų. Buvome įkvėpti gerumo, džiaugsmo ir šilumos. Bendrystė tikrai “veža”!!! Pasiruošę ir toliau kartu kurti Paupiuose gėrį ir grožį.”- geromis emocijomis dalinosi Paupių seniūnaitijos seniūnaitė Rasa Arcišauskienė.

Pusnų gyliai išmatuoti, sniege išsivoliota, eglutės įžiebtos, Šv. Kalėdų ir Naujųjų 2023 m. laukimui ir linksmybėm pasiruošta! Kalėdinė aura jau sklando Paupiuose!

Projektą “Bendruomeniškesnis rytojus” finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Klaipėdos m. savivaldybė.