Klaipėdos m. “Kaimynų kaimyno” konkurso nugalėtojai – paupiškiai

Jau ne pirmus metus, pažymint Europos kaimynų dieną, Klaipėdos miesto policijos bendruomenės pareigūnai organizavo „Kaimynų kaimyno“ konkursą bei kvietė gyventojus rinkti aktyvų kaimyną, kuris rūpinasi saugia savo bei kaimynų aplinka, operatyviai reaguoja į aplinkui vykstančius teisės pažeidimus.

Ne paslaptis, kad mūsų Paupių gyvenamajame rajone gyvena patys geriausi ir šauniausi Kaimynai! Praeitais metais šiaurinėje Klaipėdos m. dalyje juo tapo mūsų Paupių bendruomenės narys Sigitas Stankūnas. Tai kaimynas, kuris draugiškumu tiesiog verčia visus daugiau šypsotis, būti aktyvesniais, geresniais žmonėmis bei yra tikras pavyzdys visai Paupių bendruomenei.

Šių metų gegužės  28-ąją, Europos kaimynų dieną, Klaipėdos miesto policijos bendruomenės pareigūnai  paskelbė „Kaimynų kaimyno“ 2021 m. nugalėtojus. Konkurso nugalėtojais tapo visi Paupių bendruomenės pasiūlyti šiam konkursui dalyviai t.y. net 3 (iš keturių laimėjusių) paupiškiai! Tai Martynas Gaina, Vitalijus Grigišas ir Dalia Butkienė.

Vitalijus Grigišas sulaukė bene daugiausiai klaipėdiečių palaikymo. Jis yra vienas iš Paupių bendruomenės valdybos narių, aktyviai besirūpinantis paupiškių gerove, siekiantis, kad šio rajono gyventojai gyventų saugioje bei gražioje Paupių gyvenamojoje aplinkoje. Vitalijus – aktyvus renginių, talkų dalyvis bei pagalbininkas. Būdamas „Paupių“ komandos nariu, kasmet dalyvauja Tradiciniame lietuvių liaudies žaidimų, Lietuvos cepelinų virimo ir valgymo čempionatuose. Vitalijus neliko abejingas galimai nelaimei kelyje bei sustabdė neblaivų vyrą, sėdusį prie automobilio vairo, neleido tęsti kelionės bei pranešė apie tai Klaipėdos m. policijai.

Martynas Gaina  ypač aktyvus paupiškis, Paupių bendruomenės valdybos pirmininkas, vienos iš šiame gyvenamajame rajone saugios kaiminystės grupės įkūrėjų. Daug prisisidedantis, kad Paupių gyvenamajame rajone būtų saugu, gera ir gražu gyventi, draugiškas, visada ištiesiantis pagalbos ranką ir padedantis kaimynams bei kitiems bendruomenės nariams. Aktyvus renginių, talkų dalyvis bei pagalbininkas, šiemet vykusios  akcijos „Pasitinkame giesmininkus“ organizatorius, pagaminęs net 22 inkilėlius varnėnams ir išdalinęs juos Paupių rajono gyventojams.

Dalia Butkienė aktyvi Paupių bendruomenės narė, dalyvaujanti visuose organizuojamuose bendruomenės renginiuose, ne tik aktyvi edukacijų bei renginių dalyvė, bet ir pagalbininkė juos organizuojant. Būdama „Paupių“ komandos nare, kasmet dalyvauja Tradiciniame lietuvių liaudies žaidimų, Lietuvos cepelinų virimo ir valgymo čempionatuose. 2019 m. cepelinų valgymo 1-os vietos nugalėtoja. Viena iš visuotinio pasiruošimo Šv. Velykoms  bei akcijos „Išridenkime velykinius margučius iš namų“ dalyvių, puiki kaimynė ir t.t.