Klemiškės gatvė pavasarį sužydės geltonai

Ruduo pats darbymetis ne tik nuimant derlių, bet ir ruošiantis pavasariui.

Paupių gyvenamajame rajone ruduo ypač darbingas. Darbingas, nes jau trečius metus organizuojama gėlių sodinimo akcija “Papuoškime Paupius gėlėmis”.

Dar pirmaisiais metais gėlių svogūnėlių sodinimo akcijos metu, palei Joniškės g., Rūko g. Klemiškės g. Jaunystės g. atskirose teritorijose  buvo   pasodinta daugiau nei 15 tūkst. daugiamečių gėlių svogūnėlių. Praeitais metais gėlių sodinimo akcija buvo tęsiama, sodinant  narcizus  Rūko ir Jaunystės, Šienpjovių ir  Tylos gatvių esančiose žaliosiose zonose. Pasodinta beveik 11 tūkst. narcizų. Šiemet aktyvių gyventojų dėka naujai rekonstruotoje Klemiškės g. buvo pasodinta daugiau nei 7000 ankstyvųjų gėlių.

“Per visą Klemiškės gatvės ilgį -1.56 km visi drauge, vienas kitam padėdami, paplepėdami ir pasijuokdami pasodinome grožį, kuriuo džiaugsimės kiekvieną pavasarį. Džiugu, kad gyventojų vis daugiau prisijungia tokiai savanorystei. Poroje darbavausi su penktoku Denisu. Jis atėjo, norėdamas atidirbi socialines valandas, kurias nustatė mokykla. Pagalvojau, kaži kaip tas vaikinukas dirbs “privalomą atidirbimą”, o dar sodinti gėles. Džiugu, kad Denisui patiko, jis pasijautė reikalingas, nors po 5 darbo valandų visi jau buvome pavargę, Denisas vis klausinėjo kada vėl galės ateiti ir padėti. Dėkui Tėveliams už puikų sūnų. Ačiū Visiems už bendrai kuriamą grožį”- džiaugėsi Paupių gyvenamojo rajono seniūnaitė Rasa Arcišauskienė. “Ačiū ir mažajai Aistei, atėjusiai padėti sodinti gėles kartu su mama. Jūs šaunuoliai ir didžiausias pavyzdys net kai kuriems namie užsisėdėjusiems suaugusiems”- jai antrino Paupių bendruomenės vadovė Regina Baguckienė.

Džiugu, kad gyvenantys Paupiuose aktyvūs, mylintys savo gyvenamąjį rajoną paupiškiai, nori kartu jį keisti, puošti, gražinti ir, svarbiausia, kartu visi tai daryti. Šiemet prie šios gražios akcijos prisijungė ir šiame rajone įsikūręs, sodo centras Frezija kurie padovanojo bendruomenei net 100 vnt. narcizų svogūnėlių. Šie narcizų svogūnėliai akcijos metus buvo pasodinti naujai rekonstruotoje Klemiškės gatvėje.

Pavasarį Paupiuose bus kaip niekad gražu, juk sužydės daugiau nei 35 tūkst. ankstyvųjų pavasario gėlių.

Projektą “Ateitį kuriame patys” finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Klaipėdos m. savivaldybė