Paupių bendruomenė- nominacijos “Glaudžiai su policija bendradarbiaujanti vietos bendruomenė“ nugalėtoja!

Balandžio 26 d., jau aštuntą kartą surengtas respublikinis konkursas „Bendruomenė – Švyturys 2022 – kelias į sėkmę“. Šią dieną Mykolo Romerio universitete (MRU) apdovanoti aktyviausių Lietuvos bendruomenių konkurso laureatai. Šiemet šis konkursas išsiskyrė rekordiniu nominacijų skaičiumi – įteiktos net 7 nominacijos, į kurias pretendavo 57 Lietuvos bendruomenės. Tarp jų ir Paupių bendruomenė.

Konkurso dalyviai varžėsi dėl nominacijų už vietos bendruomenės lyderystę ir sėkmę, bendruomeniškumą, glaudų bendradarbiavimą su mokykla ir policija, sveikos gyvensenos propagavimą ir infrastruktūros gerinimą.

Reiktų paminėti, kad šis konkursas išsiskyrė ir tuo, kad pirmą kartą konkurso istorijoje, viena bendruomenė tapo net antrą kartą nugalėtoja, tiesa kitoje nominacijoje ir ta bendruomenė tai Paupių bendruomenė! Dar prieš keletą metų Paupių bendruomenė buvo laimėjusi “Vietos bendruomenės sėkmės istorija, na o šiemet tapo „Glaudžiai su policija bendradarbiaujanti vietos bendruomenė“

Renginio metu, kuris vykusio Vilniuje, Mykolo Riomerio universitete, iniciatorius, prof. Saulius Nefas, pristatydamas nominantus teigė, kad šie apdovanojimai – tai būtinoji pilietinė iniciatyva, kuri ne tik skatina bendruomenes propaguoti įvairias veiklas, tačiau ir motyvuoja siekti užsibrėžtų tikslų.

Nominacijų nugalėtojus rinko MRU mokslininkų, SADM, ŠMSM, VRM bei vietos bendruomeninių organizacijų atstovų komisija.

Nugalėtojus pasveikino ir apdovanojimus įteikė MRU rekotorė prof. dr. Inga Žalėnienė, SADM ministrė Monika Navickienė, VRM ministrė Agnė Bilotaitė, Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Ramūnas Skaudžius, savivaldybių atstovai, merai ir t.t.

Nominacijos „Vietos bendruomenės lyderis – vadybininkas nugalėtoja tapo Kybartų bendruomenė (Vilkaviškio rajono savivaldybė), kuriai vadovauja Vitas Katkevičius.

Antrosios nominacijos „Vietos bendruomenės sėkmės istorija laimėtoja tapo Krakių bendruomenė (Kėdainių rajono savivaldybė).

Trečioji nominacija „Bendruomeniškiausios seniūnijos arba savivaldybės atiteko Jūžintų seniūnijai , kuri randasi Rokiškio rajone.

Ketvirtąją nominaciją „Glaudžiai su mokykla bendradarbiaujanti vietos bendruomenė“ laimėjo Pabradės bendruomenė „Domus“ (Švenčionių rajono savivaldybė).

Penktąja nominacija džiaugėsi „Sveiką gyvenseną propaguojanti vietos bendruomenė“  Panevėžiuko bendruomenė (Kauno rajono savivaldybė).

Šeštąją nominaciją „Vietos infrastruktūrą gerinanti vietos bendruomenė“ pelnė Vasaknų bendruomenė (Zarasų rajono savivaldybė).

Septintoji nominacija „Glaudžiai su policija bendradarbiaujanti vietos bendruomenė“ įteikta Paupių bendruomenei (Klaipėdos miesto savivaldybė).

https://klaipeda.policija.lrv.lt/lt/naujienos/klaipedos-paupiu-bendruomene-ivertinta-uz-glaudu-bendradarbiavima-su-policija?fbclid=IwAR2q2ZTLOHFGS0_P3h4eRokrrQ0KZe1EI8sCl4-4QiS-qhUP_D8zx8QnGoU