Trankiai palydėta vasara Paupiuose

Trankiai nuvilnijo, nuaidėjo “Vasaros palydėtuvės” ir 4-asis Asociacijos Paupių bendruomenės gimtadienis, su šokiais, dainomis ir žaidimais, draugų būriu ir labai įdomiomis pramogomis.

Jau ketvirtą kartą, paskutinį vasaros šeštadienį, Paupių bendruomenė organizuoja “Vasaros palydėtuvių” šventę Paupių gyvenamajame rajone, Klaipėdoje. Šiemet ji buvo mėlynai balta. Tokia buvo siūloma ir šventės dalyvių apranga. Kodėl būtent pasirinktos šios spalvos? Tai Paupių bendruomenės išskirtinumo spalvos, simbolizuojančios draugiškumą, sąžiningumą bei sėkmę ir bendruomeniškumą.

Gyventojai buvo kviečiami įsiamžinti prie bendruomenės foto sienos. Šventės dalyviai noriai fotografavosi vieni, su šeimomis ar kaimynais, dalinosi savo nuotraukomis socialiniuose tinkluose, taip skleisdami žinią apie Paupių bendruomenę.

Žaidimų erdvėje šventės dalyvius viliojo vienas populiariausių komandinių žaidimų pasaulyje – kriketas. Didelis ir mažas galėjo išbandyti rankų bei akies taiklumą, liemens grakštumą, kitas atrakcijas bei žaidimus.

Vaikų laisvalaikio erdvė kvietė visus bendram vasariškam, ryškiaspalviui piešiniui. Šiemet jame vyravo ypač ryškios ir šiltos spalvos, smagūs vasariški prisiminimai ir įspūdžiai.

Pramogų erdvė buvo skirta linksmybėms. Vaikučiams ir suaugusiems vyko linijinių šokių pamokos, į kurias daug raginimų ir nereikėjo. Į šokio sukūrį noriai įsijungė ne tik vaikučiai ir jaunimas, bet ir mamos, tėveliai, seneliai ir močiutės.

Gyventojai noriai dalijosi prisiminimais iš ankstesnių bendruomenės renginių vartydami Asociacijos Paupių bendruomenės metraščius.

Tačiau bene daugiausiai dėmesio sulaukė Lietuvos sausumos pajėgų Motorizuotosios pėstininkų brigados “Žemaitija” kariai. Čia būriavosi ne tik vaikučiai, bet ir Paupių bendruomenės vyrai bei moterys. Kariai leido apžiūrėti brigados naudojamą ginkluotę ir techniką t.y. šarvuotą transporterį M577, kitas karines mašinas, organizavo interaktyvias užduotis su „AIRSOFT“ ginklais, noriai bendravo su šventės dalyviais.

Šventės metu jau tapo tradicija pasveikinti būsimus bendruomenės pirmokėlius. Šiais metais mokyklos slenkstį peržengė vienas mažasis paupiškis. Buvo palinkėta jam gražaus mokslo metų starto bei įteiktos dovanėlės. Taip pat buvo pasveikinti ir kiti mažieji Paupių bendruomenės nariai, kurie dar pavasarį dalyvavo Lietuvos automobilių kelių direkcijos piešinių konkurse “Saugus eismas kelyje 2021”, pasidžiaugta, kad garsina Paupių vardą bei įteiktos jiems paguodos dovanėlės.

Šventės metu netrūko ir staigmenų. Savo pasirodymu paupiškius pradžiugino ir surengė koncertą, nerealaus balso savininkė, 2021 metais dalyvausi televizijos projekte “Lietuvos Balsas. Vaikai” – Liveta Burniauskaitė.

Šventės dekoracijomis ir papuošimais pasirūpino Sandra Pikelienė -Smilga, švenčių dekoravimas.

Didžiulė padėka “Vasaros palydėtuvių“ šventės iniciatyvinei grupei: Jolantai Salienei, Emilei Turskytei, Robertai Jakubauskaitei, Ingridai Mauricienei, Sigitui ir Rasai Stankūnams, Rasai Arcišauskienei, Audronei ir Vitalijui Grigišams, Artūrui Baguckiui ir Martynui Gainai. Be Jų visų, šventė nebūtų buvusi tokia kokia buvo!

https://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/paupiu-bendruomene-vel-drauge-lydejo-vasara-linksma-muzika-kaimynu-susitikimai-ir-karine-technika-1040499

Pagarbiai,

Asociacijos Paupių bendruomenės vadovė

Regina Baguckienė