Vilties bėgime – paupiškiai tarp nugalėtojų!

Liepos mėn. 18 d., jau trečią kartą, Paupių bendruomenės komanda, dalyvavo Vilties bėgime, kurį, jau 14-ą kartą organizavo broliai pranciškonai. Šio bėgimo tikslas – solidarizuotis su sergančiais onkologinėmis ligomis, neįgaliaisiais, emocijų sutrikimus turinčiais vaikais, prisidėti prie ”Šv. Pranciškaus vilties miesto“ veikų tęstinumo. Vienyti žmones, ugdyti savanorystę, prisidėti prie sveikos ir fiziškai aktyvios visuomenės ugdymo, pritraukiant kuo daugiau aktyvių dalyvių. Formuoti teigiamą visuomenės požiūrį į sveikatą, ugdyti sveiką, aktyvų savimi ir savo gebėjimais pasitikintį pilietį, galintį paremti patekusius į socialinę atskirtį.

Šiais metais Paupių bendruomenės komanda buvo kaip niekad didelė. Prisregistravo net 11 narių.

Komandos tikslas – palaikyti ne tik šalia mūsų esančius, bet ir Paupių gyvenamajame rajone, įsikūrusiame Klaipėdoje, gyvenančius paupiškius, sergantčius onkologinėmis ligomis, neįgaliuosius bei emocijų sutrikimus turinčius vaikus.

Dauguma Paupių bendruomenės komandos narių dalyvavo 3 km. Vilties bėgimo trasoje.

Šiemet Paupių bendruomenės komanda turi kuo didžiuotis, nes Dominykas Čiuželis 3 km. atstumą nubėgo ypač greit, per 11.43 min. ir laimėjo garbingą 3 vietą!

Mes, kiekvienas Paupių bendruomenės komandos narys, žinojome dėl ko dalyvavome „Vilties bėgime“, dėl pačių brangiausių žmonių, esančių šalia mūsų, taip palaikydami ir suteikdami viltį, viltį kovoti ir nepasiduoti. Jie ne vieni – mes esame su Jais!