Antram gyvenimui prikelti Kalėdinės eglės žaisliukai

Jau tapo tradicija kasmet puošti Paupiuose esančią didžiulę eglę, kuri džiugina gyventojus ir miesto svečius nuo gruodžio vidurio iki Trijų Karalių. Kad ji atrodytų gražiai ir įsimintinai, Asociacija Paupių bendruomenė kasmet rengia žaisliukų gaminimo edukacijas. Šių edukacijų metu gyventojai  savomis rankomis sukuria puikius, originalisu žaisliukus. Tačiau šiemet , susiklosčius tokiai situacijai, plintantis pavojingas koronavirusas pakoregavo ir bendruomenės narių tradicijas. Tad buvo nuspręsta atgaivinti, patobulinti bei prikelti naujam gyvenimui praeitais metais sukurtus žaisliukus – varpelius, kurie džiugino ne tik paupiškių akis bet ir atvykėlio širdį malonino.

Projekto  „Bendruomeniškumą stiprinančios iniciatyvos Paupiuose“  vienoje  iš veiklų žaisliukai – varpeliai buvo perdažyti , rekonstruoti, patobulinti bei  pagrąžinti.

Paupių eglės žaisliukų prikėlimu antram gyvenimui tęsiasi Asociacijos Paupių bendruomenės projekto “Bendruomeniškumą stiprinančios iniciatyvos Paupiuose” įgyvendinimas, kurį, pagal nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 m. veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės “Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse” įgyvendinimo Klaipėdos m. savivaldybėje konkurso paraišką finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei administruoja Klaipėdos m. savivaldybė.

Projektas dar tik įpusėjo, tad bendruomenės nariai dar bus kviečiami į originalios eglutės konstravimo kūrybines dirbtuves, pirmojo lauko treniruoklio pastatymą Paupiuose, Didžiosios Kalėdinės eglės puošimą visiems drauge bei į jos įžiebimo šventę.

Pagarbiai,

Asociacijos Paupių bendruomenės vadovė
Regina Baguckienė