Apklausa dėl AB “Klaipėdos mediena” veiklos poveikio Paupių gyvenamojo rajono gyventojams

Paupių rajono gretimybėje vos už 140-400 m veiklą vykdo viena didžiausių Europoje medienos plokščių gamybos įmonė AB “Klaipėdos mediena”. Daugelį metų, vyraujant vakarų ir šiaurės-vakarų vėjams, Paupiuose yra jaučiamas tos įmonės poveikis: kvapai, kuriuos lydi į aplinkos orą išmetami teršalai, ir triukšmas. Ne kartą šio rajono gyventojai yra susitikę su AB “Klaipėdos mediena” vadovybe ir išsakę realią situaciją. 2020.10.26. įmonė informavo, kad triukšmo mažinimo planas įgyvendintas t.y. izoliuoti triukšmo šaltiniai.
Seniūnaitės Rasos Arcišauskienės prašymu Visuomenės sveikatos centro darbuotojai 2020 metais vykdė kvapo nustatymą ir kvapo modeliavimą, kurio išvadoje leidžiamos kvapo normos Paupių gyvenamojoje aplinkoje neviršijo leidžiamų normų.
Norint sužinoti ar Paupių gyvenamojo rajono gyventojai pajuto triukšmo sumažėjimą ir kokia šiuo metu situacija gyvenamojoje aplinkoje dėl juntamų kvapų, sklindančių nuo AB “Klaipėdos mediena”, paruošta gyventojų apklausa. Apklausoje gali dalyvauti tik Paupių gyventojai.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3UA3qs71KPbN3hVO8Y9UgYrwbc7V1S_y1aJ9eqNMta12drQ/viewform?fbclid=IwAR1ff9BD0yfrx6yVRx_bd-RdNZkILSoJ4B_kK7XirI5mht7UyyF8Zp-fdwQ

Apklausa truks iki 2020.12.01.

Labai prašome gyventojus aktyviai dalyvauti apklausoje. Apklausos rezultatai bus paskelbti Paupių bendruomenės svetainėje https://www.paupiubendruomene.lt ir Fb paskyroje Paupiai. Klaipėda , bei bus pateikta AB “Klaipėdos mediena” ir Visuomenės sveikatos centrui.

Pagarbiai,

Asociacijos Paupių bendruomenės valdybos narė,
Paupių seniūnaitijos seniūnaitė
Rasa Arcišauskienė