Apkabinkime medžius

Sausio 21-ąją visame pasaulyje minima “Apsikabinimų diena”. Atlikti moksliniai tyrimai rodo, kad apsikabinimai didina pasitikėjimą, išvaduoja iš vidinių baimų ir stiprina imuninę sistemą, tad apsikabinimai mus padaro sveikesnius ir laimingesnius. Net senovės Rytų gyventojai tikėjo, kad apsikabinant apsikeičiama energija, o tai labia naudinga organizmui.

Šiemet, apsikabinimų diena paminėta ir Paupių bendruomenėje. “Kadangi dėl išaugusių koronoviruso susirgimų skaičiaus apsikabinti negalime, tad simboliškai apkabiname medžius”- taip buvo kviečiami gyventojai dalyvauti edukacijoje, kurios metu iš nebenaudojamų megztinių, šalikų ir pirštinių buvo siuvamos “rankos”.

Vėjuotą ir snieguotą sausio 21-ąją Paupių gyvenamajame rajone buvo siboliškai apkabinti net 25 medžiai.

Prie Paupių bendruomenės akcijos “Apkabinkime medžius” prisijungė ir I-osios Melnragės bendruomenė, kuri apkabino 7 medžius Donelaičio aikštėje.

Šeimos terapeutė Virginia Satir kartą sakė: „Mums per dieną reikia keturių apsikabinimų – kad išgyventume, aštuonių – kad gyventume, ir dvylikos – kad galėtume augti.“ Apsikabinkime dažniau ir aukime!