Kai aš tampame mes

Ar įmanoma pasiekti gerų rezultatų bendruomenėje, darbe ar asmeniniame gyvenime vienam, be šalia esančių žmonių pagalbos? Galbūt, tačiau kiek tai kainuotų pastangų ir ar patirtume tą džiaugsmą tokį stiprų vieni, nesidalindami juo su kitais? Ar būtume laimingesni? Turbūt ne. Komandinis darbas – tai gebėjimas dirbti kartu siekiant bendro tikslo, dalinantis bendrai darbais, džiaugsmais ir rūpesčiais. Ir jis, pirmiausia, prasideda nuo pasitikėjimo vieni kitais kūrimo, tad, vieną besibaigiančio rudens savaitgalį, Paupių bendruomenė pakvietė visus į pasitikėjimo komandoje stiprinimo mokymus “Kai aš tampame mes”.

Pasitikėjimo komandoje stiprinimo mokymus “Kai aš tampame mes” vedė puikios lektorės, psichologė Liepa T. Valandis ir sveikatos psichologė Sigita Vičaitė.

Diskusijos, patyrimai, komandiniai išbandymai, laikas pralestas drauge stiprinant savo žinias, grįžtamasis ryšys leido kiekvienam išsigryninti savo stipriąsias ir silpnąsias asmenines savybes. Leido į save pažvelgti iš šono ką darytume kitaip, galbūt geriau ir būtinai drauge, komandoje, pasitikint vieni kitais, juk vieni galime padaryti tiek nedaug, o kartu – tiek daug.

Projektą “Ateitį kuriame patys” finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Klaipėdos m. savivaldybė