Paupiuose sužibo net 20 kalėdinių eglučių

Jau septintą kartą nuaidėjo, nušurmuliavo Eglučių įžiebimo šventė Paupiuose.

“Įsteigus bendruomenę, pirmiausia noras buvo suburti gyventojus, suburti ne tik bendriems darbams,  teritorijos grąžinimui, bet ir pramogoms, kartu leisti laisvalaikį. Taip gimė tradicija, gražiąsias žiemos šventes, Šv. Kalėdas pasitikti šventiškai, įžiebiant Kalėdų eglutę Paupiuose, kur Kūčių ar Kalėdų vakarą gyventojai galėtų susitikti, pabendrauti, pagaliau gerai ir šventiškai praleisti laiką. Nuo to laikotarpio, kasmet Paupiuose įsižiebia eglutė/ės. Net karantino laikotarpiu nelaužėme tradicijų, ją įžiebėme, tiesa be gyventojų susibūrimo, o įžiebimą transliavome mūsų fb. paskyroje Paupiai.Klaipėda. – tradicijomis dalijosi Asociacijos Paupių bendruomenės vadovė Regina Baguckienė. 

“Atskirų erdvių papuošimas kalėdinėmis eglutėmis, skatina gyventojus, dažniau išeiti pasivaikščioti po Paupius, apžiūrėti papuoštas eglutes ir kartu su visais pasidžiaugti, kad kalėdinė dvasia šiuo laikotarpiu pasklinda ne vienoje konkrečioje vietoje, o po visą gyvenamąjį rajoną. Taip skatinami prisijungti ir kartu puošti eglutes visi paupiškiai, nepriklausomai kuriame gyvenamojo rajono krašte jie gyvena”- mintimis dalijosi vadovė

Šiemet Paupių gyvenamajame rajone papuošta net 20 įvairaus dydžio Kalėdinių eglučių penkiose viešosiose vietose o jų įžiebimo šventė vyko gruodžio 16 d. 18:00 val. teritorijoje prie prūdelio, Jaunystės g.. kur buvo įžiebta net 10 Kalėdinių eglučių vienoje vietoje.

Sužibo, sumirgėjo šimtais lempučių Paupių gyvenamasis rajonas, pasipuošė žaliaskarės eglutės žaisliukais, kalėdinė nuotaika sklando jau visuose Paupiuose, namai greit pakvips imbieriniais meduoliais, kūčiukais. Kalėdų senelis pakuoja dovanas ir ruošiasi aplankyti kiekvienus namus. Artėja Šv. Kalėdos .

Kalėdinių eglučių įžiebimo švente baigėsi net penkis mėnesius trukęs Paupių bendruomenės vykdomas projektas “Ateitį kuriame patys”, kurį finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Klaipėdos m. savivaldybė