Kai Kalėdos ateina į Paupius

Taip jau sutapo, kad tiek pačioje Klaipėdos širdyje, Teatro aikštėje, tiek viename iš Klaipėdos gyvenamųjų rajonų t.y. Paupiuose, šiemet neišvydome didelės Kalėdinės eglės. Jei Teatro aikštėje klaipėdiečius ir miesto svečius džiugino maža gražuolė žaliaskarė, tai Paupiuose jų buvo net 30.

Buvo papuoštos 6 kalėdinės erdvės, kurios labai gerai matomos ir pasiekiamos ne tik kiekvienam klaipėdiečiui, bet ir atvykstantiems svečiams į Klaipėdą. Atsisakius idėjos puošti Didžiąją Paupių kalėdinę eglę buvo nuspręsta  šventinę aurą perkelt į visus Paupius, tad ir Didžiosios Paupių Kalėdinės eglės įžiebimo šventę  pakeitė Kalėdinis renginys „Kai Kalėdos ateina į Paupius“.

 Renginio metu gyventojų laukė staigmenos, linksmybės bei garsiojo skrabalisto, Karolio Šileikos koncertinis pasirodymas o apsilankęs Kalėdų senelis įžiebė ne tik kalėdines eglutes, bet ir ramybę, palaimą ir šilumą kiekvieno paupiškio širdyje.

Kai Kalėdos ateina į Paupius, staigmenos nesibaigia iki pat Trijų Karalių. Dar tą patį vakarą, Kalėdų senelis aplankė mažuosius bendruomenės narius jų namučiuose. Ir ne tuščiomis- su pilnu maišu dovanų.

Projektą “Bendrystė veža” finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Klaipėdos m. savivaldybė