Kartu mes galime daugiau

Prasidėjo laikotarpis kai gyventojai, savo 1,2% gyventojų pajamų mokesčio dalį gali skirti paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms.

Asociacija Paupių bendruomenė turi teisę taip pat gauti paramą iš Lietuvos Respublikos fizinių bei juridinių asmenų, užsienio valstybių fizinių ir juridinių amenų, tarptautinių organizacijų, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos įstatymo nustatyta tvarka. Tad gyventojai turi galimybę paremti Asociaciją Paupių bendruomenę, skirdami 1,2% savo, jau ir taip sumokėto pajamų mokesčio. Ši parama yra didžiulė pagalba gerinant gyventojų gerbūvį bei grąžinant Paupius.

Kaip skirti paramą:

Prisijunkite per VMI Elektroninę deklaravimo sistemą (EDS) – www.deklaravimas.vmi.lt.

Norėdami skirti dalį savo sumokėtų mokesčių, šioje svetainėje gyventojai turi užpildyti specialios formos prašymą (forma FRO512 v. 4) (Deklaravimas – Pildyti formą – Prašymas skirti paramą, susiraskite formą FRO512 v.4 ir spragtelėkite stulpelyje “Forma elektroniniam pildymui”) bei užpildyti:

Asociacijos Paupių bendruomenės duomenys, reikalingi šio blanko užpildymui: Paramos gavėjo kodas 304624886.

Užpildžius visą formą, nepamirškite paspausti viršuje, dešiniajame kampe “Pateikti deklaraciją”.

Paramą galima skirti, užpildant aukčiau nurodytą formą, iki gegužės mėn. 3 d.

Taipogi nuoširdžiai dėkojame visiems, parėmusiems bendruomenę praėjusiais metais, pervedant 1,2 % GPM sumos. Už gyventojų paaukotus 854,86 Eur artimiausiu metu bus nupirkti lauko treniruokliai.

Kartu mes galime daugiau!

Asociacijos Paupių bendruomenės vadovė Regina Baguckienė