Sportuokime šokio ritmu

Sveikata prasideda nuo…meilės sau!

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių atranda aktyvų gyvenimo būdą, siekdami pagerinti savo sveikatą ir gerovę. Viena iš populiariausių naujovių sporto pasaulyje – Kangoo Jumps treniruotės. Šios treniruotės, pritraukusios įvairaus amžiaus žmones, norinčius smagiai ir efektyviai praleisti laiką, vyko ir Paupių bendruomenėje.

Kangoo Jumps – tai unikalios sporto treniruotės, kurių pagrindas yra specialūs batai su spyruokliniais įtvarais. Šie batai sukurti taip, kad sumažintų sąnarių apkrovą ir leistų atlikti šuolius, kurie būtų lengvesni ir saugesni. Kangoo Jumps batai suteikia galimybę treniruotis intensyviai ir efektyviai, kartu sumažinant traumų riziką.

Paupių bendruomenėje Kangoo Jumps treniruotės vykso du- tris kartus per savaitę Klaipėdos valstybinei kolegijai priklausančiame stadione. Trenerė Brigita, Kangoo Jumps instruktorė, rūpinosi, kad kiekviena treniruotė būtų įdomi ir pritaikyta įvairaus fizinio pasirengimo dalyviams. Pradžioje lengvi pratimai, kurie padeda paruošti kūną intensyvesnei veiklai. Treniruotei įpusėjus- įvairūs šuoliai, bėgimo imitacijos ir kiti pratimai atliekami su muzika, kas suteikė papildomos motyvacijos ir džiaugsmo.

Kangoo Jumps treniruotės suteikė daug naudos sportuojančių paupiškių sveikatai. Intensyvus fizinis aktyvumas gerino širdies ir kraujagyslių veiklą, specialūs batai sumažino sąnarių apkrovą, todėl šios treniruotės ypač tiko tiems, kurie turi sąnarių problemų. Pratimai su Kangoo Jumps batais stiprino balansą ir koordinaciją. Dėl šuolių ir muzikos treniruotės tapo linksma ir motyvuojančia veikla. Pačios treniruotės buvo paįvairintos ir pratimais ant kilimėlio.

Dalyviai labai teigiamai vertina Kangoo Jumps treniruotes. Ernesta, viena iš nuolatinių dalyvių, sako: „Man šios treniruotės yra puiki galimybė iškrauti energiją po darbo dienos ir smagiai praleisti laiką, o po treniruočių dar ir pabendrauti su bendraminčiais. “ Regina pritaria: „Tai ne tik fizinė veikla, bet ir puiki emocinė iškrova. Be to, pastebėjau, kad po mėnesio treniruočių pagerėjo mano fizinė forma.“

Kangoo Jumps treniruotės buvo puikus būdas paupiškiams pagerinti savo fizinę ir emocinę būklę, susirasti naujų draugų ir smagiai praleisti laiką, juk sveikata pirmiausia prasideda nuo meilės sau.

Paupių bendruomenės projektą “Sveikata prasideda nuo…” finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Klaipėdos m. savivaldybė.