Bendruomenės nariai organizavo kaimynišką talką: gražino ir puoselėjo viešąsias erdves

Sveikata prasideda nuo…estetinės švaros ir sąmoningumo.

Su tokiu šūkiu gegužės mėn. 28 d. vietos bendruomenės nariai susirinko į kaimynišką talką, kurios metu puoselėjo ir gražino viešąsias erdves esančias Jaunystės g. Saulėtą ir šiltą dienos pavakarę teritorija prie prūdelio tapo šurmulio centru, kur susirinkę žmonės drauge dirbo, siekdami sukurti jaukesnę aplinką sau ir kitiems gyventojams.

Į talką įsitraukė įvairaus amžiaus žmonės – nuo jaunimo iki senjorų, o visi darbai vyko sklandžiai dėl bendros komandinės dvasios ir gero organizavimo. Savanoriai šlifavo , valė ir dažė suoliukus, suteikdami jiems naują ir gaivų vaizdą.

Buvo nupjauta aukšta ir vešli žolė, sukuriant tvarkingesnę ir estetiškesnę parko aplinką.

Projekto “Sveikata prasideda nuo…” vadovė, kaimyniškos talkos organizatorė, Regina, džiaugėsi matydama tiek daug žmonių susirinkus ir aktyviai dalyvaujant: „Tai puikus pavyzdys, kaip bendruomenė gali susivienyti ir bendromis jėgomis pasiekti nuostabių rezultatų. Mūsų teritorija prie prūdelio dabar atrodo daug gražesnė, o visiems kartu dirbant atsiranda ir stipresni bendruomeniškumo ryšiai.“

Paupių bendruomenės vadovė džiaugėsi, kad ir mažieji paupiškiai aktyviai jungiasi prie bendruomenės veiklų, vienaip ar kitaip prisidėdami prie bendro tikslo. “Jų fantazija beribė. Štai dvi mergytės, karštą vasaros vakarą talkos dalyvius vaišino šaltu, jų pačių gamintu limonadu su ledukais”.

Bendruomenės nariai, savo iniciatyva ir darbu, pademonstravo, kokia svarbi yra vienybė ir bendras siekis kurti gražesnę, tvarkingesnę ir jaukesnę aplinką. Tokios talkos ir po jų šiltas kaimyniškas pasisėdėjimas ne tik pagerina viešąsias erdves, bet ir stiprina bendruomenės ryšius bei skatina pilietiškumą.

Paupių bendruomenės projektą “Sveikata prasideda nuo…” finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Klaipėdos m. savivaldybė.