Velykiniai margučiai pasklido po Paupius

Po beveik mėnesio užtrukusio Paupių bendruomenės  visuotinio pasiruošimo Šv. Velykoms, balandžio 1-ąją buvo išridentas didžiulis kiekis įvairaus dydžio  velykinių margučių iš namų ir pasklido po visą Paupių gyvenamąjį rajoną.

Dar kovo mėn. pradžioje, prie kvietimo ruoštis šioms gražiausioms pavasario šventėms prisijungė daugiau nei 15 paupiškių.

Žengiant koja kojon su naujomis technologijomis buvo išbandytas naujas bendruomenės narių bendravimo, virtualių susitikimų būdas feisbuko Paupiai. Klaipėda kambariuose. Šių susitikimų metu paupiškiai išmoko papje mašė technikos būdu pasidaryti velykinius margučius.

Darbų metu buvo panaudoti seni, namuose rasti ir nebenaudojami  laikraščiai, suplėšyti mažomis juostelėmis, vanduo, miltai, klijai bei įvairiausių dydžių balionai. Šį bendruomenės projektą galima pavadinti tarptautiniu, nes patys didžiausi balionai keliavo net iš pačios Graikijos. Jų diametras siekė daugiau nei 1 m.

Kad velykinius margučius būtų galima  ridenti ir jie būtų stiprūs, prireikė daug darbo. Margučiai buvo  dažomi, dekoruojami ar impregnuojami tinkamais vandeniui atspariais dažais. Smagu, kad prie šių darbų prisijungė ir vyrai, kas dekoravo margučius, kas gamino velykines kiškučių dekoracijas.

Per beveik mėnesį buvo pagaminti net 73 įvairaus dydžio margučiai. Pačių įvairiausių spalvų ir marginimo raštų velykiniai margučiai, gyvybės, derlingumo ir gamtos pabudimo simboliai, pabiro po visus Paupius. Vietos gyventojai, klaipėdiečiai ir miesto svečiai jais gali pasidžiaugti važiuojant Joniškės g., net trijose vietose, Klemiškės g., Rūko g. bei Jaunystės g. netoli Bachano davaro.

https://klaipedaassutavim.lt/naujienos/laisvalaikis/paupiu-bendruomene-savo-gyvenamaji-rajona-ispuose-didziuliais-marguciais?fbclid=IwAR0SGiDlV9g2_52QjJSYmXosSt4fSH6JfiUQIcOfw-QWIr-pDwAlTrG9M_Y

Apie Paupių bendruomenės išridentus iš namų velykinius margučius ir pasklidusius po visus Paupius LRT.LT žiniose 🙂Žiūrėkite nuo 12.55 min

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000147036/zinios-policija-stiprina-kontrole-kai-kur-bus-vykdoma-ir-naktimis?fbclid=IwAR0Al80s2WJYDWFgYI83eYK2KUr_XxKxhLpmDjG55d6eV22nuSLvqT6ddIs