Originali eglutė iš austrių kriauklių – II-osios vietos nugalėtoja!

2024 -ieji metai Paupių bendruomenei prasidėjo džiugiai, mat sausio 10 dieną vykusiame Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekoje buvo apdovanoti Kalėdinių eglučių kiemelio konkurso nugalėtojai.

Kalėdinių eglučių kiemelio konkurse dalyvavo didžiulis būrys dalyvių, net 44 originalios eglutės. Visą mėnesį klaipėdiečiai ir miesto svečiai galėjo balsuoti už jiems labiausiai patikusią kiemelio puošmeną. Per tą laikotarpį internetu balsavo net 9441 neįprastos eglutės mylėtojas. Bibliotekoje savo palaikymą išreiškė balsuojant dar 471 lankytojas.

Susumavus balsus pirmoji vieta atiteko Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrui ir jo eglutei iš džinsų. 2445 balsai.

Antroji garbinga vieta atiteko Paupių bendruomenei ir jos originaliai eglutei iš austrių geldelių kriauklių. Ši eglutė surinko net 2278 balsus!

Trečioji vieta atiteko Draugų eglutei, surinkusiai 2128 balsus.

Naujoko nominacija šiemet džiaugėsi AB “Klaipėdos mediena” originalios eglutės kūrėjai.

Darželių ir mokyklų nominacija atiteko Klaipėdos Medeinės mokyklos kalėdinei kompozicijai.

Jau septynis metus iš eilės Paupių bendruomenė skina laurus užimdama prizines vietas šiame konkurse, originaliomis eglutėmis kasmet nustebindama ne tik klaipėdiečius, bet ir Lietuvos gyventojus. Megzta, sagų, iš mažų kinder žaisliukų, eglutė “Klaipėda” – tai tik dalis šios bendruomenės kurtų grožių.

Šiemet Paupių bendruomenė klaipėdiečius ir miesto svečius nustebino neįprasta, originalia eglute pagaminta iš austrių geldelių kriauklių. Jos aukštis daugiau nei 2 m. 60 cm., apačios apimtis virš 5 m. Šios eglutės idėjos autorė – Paupių bendruomenės valdybos narė Nijolė Sagatauskienė.

https://klaipedaassutavim.lt/naujienos/laisvalaikis/pagerbti-kaledu-egluciu-kiemelio-dalyviai-pirmas-vietas-pelne-autoriai-kure-eglutes-is-austriu-ir-dzinsu

https://www.klavb.lt/naujienos/1/pagerbti-kaledu-egluciu-kiemelio-dalyviai-pirmas-vietas-pelne-autoriai-kure-eglutes-is-austriu-ir-dzinsu:1212