Užsiregistravusių ir vykstančių į ekskursiją, į Molėtų kraštą dėmesiui!

        Pranešame, kad į Molėtų kraštą išvykstame šeštadienį, lapkričio 27 d., 6.00 val. Užsakytas  autobusas Jūsų lauks Jaunystės g. prie prūdelio. Prašome atvykti anksčiau, nevėluoti!

Su savimi turėkite GP ar kitą tai patvirtinantį dokumentą, jei turite, būtinai pasiimkite  – mokinio, senjoro ar neįgaliojo pažymėjimą. Na ir svarbiausia, neužmirškite pasiimti – gerą nuotaiką, o įspūdžių  ir gerų emocijų  pilną dieną – mes garantuojame!

Saugant visų mūsų sveikatą, kad galėtume gerai praleisti šį laiką kartu,  prašome visų dar šiandien,  namuose pasitikrinti greitaisiais COVID- 19 antigenų testais. Taip pat, jei jaučiate peršalimo ar COVID-19 simptomus, prašome informuoti mane ir likti saugiai namuose. Mums svarbi Jūsų  visų sveikata.

  Būkime  sąmoningi  ir atsakingi ne tik už save, bet ir už  kartu važiuojantį  bendruomenės narį.

Projektą “Bendrystė veža” bei edukacinę programą “Aukštaičių valgiai – karalių stalui”, aplankant pirmąjį specializuotą stiklo dirbinių muziejų Lietuvoje, Lietuvos etnokosmologijos muziejų ir Alantos dvarą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Klaipėdos m. savivaldybė.

Pagarbiai,

Asociacijos Paupių bendruomenės vadovė

Regina Baguckienė